O nás

Vítejte na těchto stránkách! Zájem o ně mne velice těší a tímto Vám za něj moc děkuji.

Jsem jedním z mnoha uživatelů hojně rozšížených nadzemních bazénů a stejně jako asi i vám, mi jejich nedořešené zakrývání nedalo spát. Podobně, jako snad každý, jsem si prošel marnými pokusy jako polistyrenem či PET-lahvemi pokrytou hladinou, ale i všemožnými konstrukcemi nad bazénem. O tom, jak to vždy dopadlo s krycí plachtou (která sama o sobě moc nevydrží), po sněhu či větším dešti, je snad zbytečné psát.

Navzdory dílčím nezdarům se mi však podařilo za podpory rodiny i nejbližších přátel přetvořit svůj nápad do současné podoby. A tak mohl být rok 2013 uvítán se zkušeností již ověřenou na 70-ti bazénech dosavadních zákazníků. Na některé z nich se můžete podívat do fotogalerie, případně se přijet přesvědčit osobně.

Na výrobě se podílím převážně sám v rámci živnosti v pronajaté provozovně. Výrobky jsou svařovány z odolné tuzemské PVC-folie kvalitním vysokofrekvenčním ohřevem. Každý nový výrobek prochází závěrečným ověřením těsnosti. Životnost folie na bazénu je prozatím odzkoušena po dobu 5 let a další testování nadále probíhá.

Pro podporu a zrychlení komunikace se svými zákazníky provozuji od jara 2012 i vlastní internetový obchod. Pokud však budete mít na mne případný dotaz, určitě nikoho neodmítnu a vše Vám rád objasním osobně.

ochrana proti dešti, sněhu, větru, padajícímu listí, ...